Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mentális betegségben szenvedők...

Mentális betegségben szenvedők! Titeket és szégyell a környezetetek a betegségetek miatt? Esetleg hibáztatnak is érte?

Figyelt kérdés
2014. júl. 25. 02:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Perzse, majd itt fognak válaszolni őszintén :)


Milyen betegséged van?


Hibáztatni nem lehet valakit, mert olyan, amilyen, és ha a családod, barátaid szégyellnek, az nem téged minősít.

2014. júl. 25. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A tudományos neve,paruresis.

Nem tudok idegen helyen wczni.

De mikor elmesélem valakinek,nem igazán érti meg.

Nem értik,hogy nekem egész nap azon jár az agyam,hogy hogyan fogok legközelebb wczni.

Nem tudok kimozdulni itthonról 1-2 óránál tovább.

2014. júl. 25. 04:21
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem apám szégyell és nem is mondja el senkinek, hogy mik a gondjaim, nekem is megtiltotta, így viszont senki sem ért meg, csak furcsán néznek rám. Nem hajlandó elfogadni sem. Nem érti meg, hogy nem direkt csinálok dolgokat. Csak ezzel a hozzáállással súlyosbítja a helyzetet... de nem látja be ezt sem.
2014. aug. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ez szomorú.

Inkább a butaságot kellene szégyellni.

Sajnos az emberek nem szeretetből vállalnak gyereket,hanem csak villogni akarna vele,mint egy jól kiválasztott ajándékkal vagy dísztárggyal.

2014. aug. 13. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!