Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti nem lennétek felháborodva?

Ti nem lennétek felháborodva?

Figyelt kérdés

A férjem csinált magának egy ál facebook-ot amit igazából arra használ hogy egy fotós csoportba feltöltse a képeit.

Viszont állandóan bejelölget ismeretlen embereket,akik furcsa módon,mindig nők,és általában meztelenül pózolgatnak a képeiken,vagy jobb esetben fürdőruhába. van egy közös email címünk,ahova jönnek az értesítések hogy kik igazolták vissza hogy ismerik facen,innen tudom hogy kiket jelölget be. Amikor pedig mondom neki hogy rosszul esik,és "kérdőre vonom" akkor pedig én vagyok lecseszve. Persze ilyenkor közli hogy ő ugyan nem nézegeti a meztelen lányokat,de amikor mondom neki hogy, "akkor minek jelölöd be?" töröld ki,akkor meg fel van háborodva hogy márpedig ő nem törli ki.... ez érdekes...

igazam van vagy nincs?


2014. júl. 25. 14:49
 1/5 A kérdező kommentje:
persze fordított esetben ő a fejemet is leszedné....
2014. júl. 25. 14:51
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért van közös emailetek? És miért arra regisztrált? És te miért nem regisztrálsz valahova, ahol meztelen pasikat nézegethetsz? Ebből egyből leesne neki...
2014. júl. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mert voltak/vannak olyan közös lakás ügyeink,amiket együtt intézünk,ezért csináltunk egy olyan e-mail címet,ahova ha jönnek a hivatalos levelek,akkor mindketten látjuk. Azt hogy miért arra a címre regisztrált azt nem tudom. Viszont én nem akarok így visszavágni,mert én nem akarok meztelen pasikat nézegetni. Bár az előbb mondtam neki hogy,rendben,akkor én is nézek meztelen pasikat.... na egyből nem engedte...indult is a vita..
2014. júl. 25. 15:17
 4/5 A kérdező kommentje:
de a közös email címünkön kívűl,mindkettőnknek van sajátja.
2014. júl. 25. 15:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha be tudsz lépni az e-mailre akkor tudsz jelszóemlékeztetést kérni. Azzal a jelszóval belépsz a facebookjára és lejáratod az ismerősei előtt.
2014. júl. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!