Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti kedvelitek Palvin Barbit?

Ti kedvelitek Palvin Barbit?

Figyelt kérdés
Közvélemény-kutatás! Kedvelitek a nyilatkozatait, a munkásságát? Szimpatikus számotokra? Indokokat, érveket is kérek mellé!

2014. júl. 25. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kedvelem,imádom!:)
2014. júl. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kezd egy kicsit beképzelt lenni. Amúgy nagyon szép.
2014. júl. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
Nem. Egy unszimpatikus, irritáló stílusú taknyos. Utoljára talán az óvodában tetszettek az ilyen arcú lányok mint ő.
2014. aug. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nem unszimpatikus, hanem antipatikus, de, hogy miért is az neked? Egy belevaló magyar csajszi, humoros és értelmes, nézz meg vele egy-két angol nyelvű interjút, mivel a magyar riportokat általába balfácánok csinálják vele.
2014. aug. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Annyira imádom, hogy nem tudom szavakba önteni <3 <3 Csodálatosan szép, vicces és jófej. Ő miatta szeretnék modell lenni. Olyan, mint ő <3 Igazi példakép :)
2014. aug. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
nem egy bekepzelt csaj
2014. nov. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik.
2021. jan. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4-es, hagyjuk már ezt! Balfácán magyar riporterek, persze. Én humort, intelligenciát, érdekes egyéniséget eddig nemigen fedeztem fel ebben a csajban, aki semmiben nem különbözik a buszon barátnőjével csacsogó átlagos bakfistól, csak hát ő már rég kinőtt a tinikorból is.
2021. márc. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!