Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy csináljam? (többi lent)

Hogy csináljam? (többi lent)

Figyelt kérdés
Gondolom anyám nem benne bele,hogy borotváljam hónaljamat :P De hogy borotváljam le,úgy,hogy ne jöjjön rá és egyszerűen?

2014. júl. 26. 10:22
 1/2 anonim válasza:
Vegyél egy eldobható borotvát, menj be a fürdőszobába, zárd be az ajtót, és hajrá! Szedd össze a szőrt egy zsebkendőbe, és tedd a kuka aljára! Bár nem értem, miért kell ezt titokban csinálni, mondd anyudnak, hogy nemcsak esztétikusabb, hanem higiénikusabb is! Nem lesz annyira büdös, nem telepszenek meg rajta/benne bacilusok stb stb. Találd fel magad! Meg ha már leborotváltad, akkor anyud úgysem sok mindent tud kezdeni vele!
2014. júl. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vedd meg és úgy, ahogy az előző írja. Vagy értesd meg vele, hogy ez nem így megy, egyik lány sem akar kiézni úgy, mint tarzan felesége. Amúgy átérzem, nekem sem engedi, pedig már 18 leszek, nekem viszont nincs pénzem. -.-
2014. júl. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!