Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit szoktatok tenni ha nem...

Adrienn2002 kérdése:

Ti mit szoktatok tenni ha nem tudtok elaludni!? 1? . Komolyan mondom mindennel próbálkozom de nem megy!

Figyelt kérdés

2014. júl. 26. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Olvass, menj el biciklizni, futni, sétálni amíg le nem ragad a szemed.
2014. júl. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Olvass klasszikus magyar regényeket amíg el nem álmosodsz, vagy hagy ki egy éjszakát teljesen, bírd ki a délutánt, feküdj le korán és hátha helyre áll a bioritmusod
2014. júl. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mert próbálok elaludni de ahogy becsukom a szemem így el kezd forogni minden és valahogy nem tudom ezért lehunyni a szemem és ebből jön az hogy nem tudok elaludni!!! :-(
2014. júl. 26. 23:34
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerintetek ez miért van?
2014. júl. 26. 23:42
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is olvasok. Méghozzá okostelefonon, aminek többek közt az az előnye, hogy nem kell hozzá világítás, a szövegnek saját fénye van. Az egyik szemem behunyom, és a másikkal meg olvasok. Lehet, hogy szokatlanul hangzik, de nekem bevált. ;)

Így is alszom el, összefolyik a szöveg a szemem előtt, meg azt veszem észre, hogy már nem értem a szöveget, és akkor szépen bealszom. :)


Az olvasós elalvás arra jó, hogy ha az agyad a problémáidon pörög, és ez akadályoz az elalvásban, akkor a könyv eltereli a figyelmedet. Régebben, mikor sok nyomasztó problémám volt, akkor szoktam rá erre az elalvási módszerre.


Ajánlott app: Aldiko

Ajánlott könyvtár: MEK és torrent

Ajánlott hardver: viszonylag nagyobb képernyős smartphone, ízlés meg pénztárca szerint - ma már atomjó kütyük vannak szotyi pénzért.

2014. júl. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszotokat sokat segítettek!!! :-D
2014. júl. 28. 08:27
 7/9 Forever 18 válasza:
számolj birkákat, gondolj Attilára, és Zsoltira. :D
2014. aug. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a jó tanácsot Forever18!!!
2014. aug. 3. 19:55
 9/9 Forever 18 válasza:

Nincs mit. De ha már itt járunk akkor ugorj ki az ablakon is. 😊😊😊😊

Forever18

2014. aug. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!