Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek akkor ha tetszik...

Mit tegyek akkor ha tetszik egy fiú? (Lent)

Figyelt kérdés

Na szóval van egy fiú aki tetszik, de neki nem tetszek, mert nem vagyok az ízlése meg az se tetszik neki, hogy egy kicsit alacsony vagyok nála csupán csak egy fél fejnyivel magasabb...

Ezért kérem segítségeteket, mert nem tudom mit tegyek?!

Előre is köszönöm aki segít! :)



2014. júl. 29. 08:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit. ha nem tetszel neki, akkor nem tetszel es kesz. Esetleg arra van eselyed, hogy megkedveli a szemelyiseged, de a fiuknal es nehezebben megy mint a lanyoknal.
2014. júl. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. júl. 29. 10:51
 3/5 anonim ***** válasza:

meg az se tetszik neki, hogy egy kicsit alacsony vagyok nála csupán csak egy fél fejnyivel magasabb...

Na, ennek fuss neki még egyszer!

2014. júl. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ha én tetszenék egy lánynak, akkor tuti megragadnám a lehetőséget arra, hogy legyen egy barátnőm és tuti a jót keresném benne, nem a rosszat. Meg tudlak érteni, mivel ha nekem tetszik egy lány, akkor biztos hogy nem jövök be neki, mert ne0m vagyok swag meg yolo. Se páva, és még csak magas se vagyok. Csak 164 centi, az osztálytársaim meg min. 170 centisek, de már van egy 15 éves 198 centis srác is... Mondjuk ő nem számít mert fiú. Szóval meg tudlak érteni... Ha beszélgetni szeretnél, írj nyugodtan :)

Amúgy 14 vagyok... Na meg ez a másik. Az osztálytársaim rajtam kívül mind 15 évesek, mert én nem vagyok év vesztes. Otthon meg nem nagyon vannak lányok, csak akik állandóan a mell összenyomós csücsörítős tollászkodós képeket rakosgatják fölfele mindenhova. Nem szeretem ezt a rendszert. Kivéve ha a lányok mondjuk normálisak lennének, de még olyan bunkók is hozzá, hogy ha meglátod, elhányod magad.

2014. júl. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A #4-es vagyok. Amúgy ha nem jössz be neki, akkor szard le. Tudom, hogy nem könnyű, de csinálj valami mást. Mondjuk nézz animét. Ha esetleg szeretnél egy listát a legjobb animékkel, akkor küldj egy üzit privibe, és átküldöm :)
2014. júl. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!