Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?...

Alaptomos kérdése:

Szerintetek mit csináljak? Tovább lent!

Figyelt kérdés
Találkoztam kb. 1 hónapja egy lánnyal .... először csak szemezgettünk ... aztán később leszólítottam ... beszélgettünk egy csomót .... később ( kb. 2 hete ) elmondtam hogy tetszik nekem .... és is ugyan ezt tette utána ... de azóta eltelt egy hét és nem tudom hogyan közeledj hozzá jobban ... szerintetek mit csináljak ? 17F

2014. júl. 29. 14:01
 1/2 anonim válasza:

Hívd fel és találkozzatok! Mond el neki, hogy mit akarsz és, hogy ő mit szeretne! És kérlek máskor fogalmazz érthetőbben és felejtsd el a "..."-ot!

16/L

2014. júl. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mond meg neki hogy egy kicsit szeretnél többet vele lenni..vagy csinálj neki meglepetést..én lány vagyok és imádom a meglepiket..biztos imádja ő is. Étterembe ne vidd mert azt nem nagyon szeretik...ha egy hatalmas melepit csinálsz biztos örülni fog neki ..ennyit tudtam segíteni
2014. aug. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!