Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezt a 3 anime figurát akarom...

Ezt a 3 anime figurát akarom megvenni. Szerintetek a szüleim nem hisznek bzinak emiatt?

Figyelt kérdés

na szal ezt a 3 mat, csak félek hogy bu-zinak hisznek miatta:


[link]

[link]

[link]


2010. jan. 11. 06:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát tényleg elég csajosak ezek az izék,mondjuk kissé alul öltözöttek<ez némileg kompenzálja. Meg attól is függ hány éves vagy! Ezek honnan erednek? Bábuk, vagy mik?
2010. jan. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Anime szereplők:) és 18 vagyok, és a mániám az anime, és manga cucc. még ez is nagyon cuki szerintem:

[link]


de ezt tuti nem merem megvenni mert ez fiú, és így is jó sokba fog kerűlni:P rámegy a spórolt pízem:D

2010. jan. 11. 07:10
 3/15 anonim ***** válasza:
Még mindíg én vok(1.): Az előzőek aranyosak,ez már gagyi! Furi hogy erre költesz ennyit,de Te dolgod. Ja és a ,,cuki" szócska az viszont már buz.s. Bocs csak szólok.
2010. jan. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

aztakva több mint 10 ezer 1 bábú!!!?????

mekkorák ezek?::OOOO

2010. jan. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Szia, kb 6 inch egy:)
2010. jan. 11. 07:36
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha életnagyságúak lennének 18-évesen teljesen megértenélek.
2010. jan. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
kicsit drágállom,én is szeretem az animéket,de szerintem tuti nem néznek majd bu*inak.
2010. jan. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Semmiképpen sem. Ezek a fanservicek dirket fiúknak és férfiaknak készültek. Legalábbis, én még nem láttam alulöltözött férfi-animeszereplő dollt.

Szerintem sokkal durvábbat gondolnának rólam, ha én venné ilyet (lány vagyok).

Aranyosak, főleg a Vocaloidos. A szülőkkel meg inkább az lesz a gond, ha megtudják a figurák árát. (én is mindig eltitkolom, mennyibe kerültek a mangák egy-egy con után)

2010. jan. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
szia. Szerintem is a Vocaloid os a legaranyosabb, de hát itt előttem mondták már hogy gagyi. pedig az egy limitált darab. legalább is én ezt olvastam valamelyik oldalon. na igen, a Mangák, meg a con, az jó drága lehet:) nekem szerencsére van alkalmanként munkám, és így jön a pénz, bár, lehet még így is agybajt kapnának anyámék ha megtudnák, hogy 13000 ft körül van, egy ilyen figura:) Te hány éves vagy?
2010. jan. 11. 14:40
 10/15 anonim ***** válasza:
54%

Én Téged kalapáccsal vernélek hallod. xD

Összeszámoltad amúgy, hogy ez a négy sz*r összesen mennyibe kerül?

Ennyiből vígan elk*rvázhatnál egy darabig, és többet érnél vele. A barátnőt nem ajánlom, gondolom nincs, és nem is lesz, amíg ilyen izékkel játszol. =D

2010. jan. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!