Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hány ilyen ember van a világon?

Hány ilyen ember van a világon?

Figyelt kérdés

Kezd elegem lenni abból,hogy a sok retardált,élettelen barom ide jön fel,egy olyan oldalra ahol más emberek segítséget várnak,de nem kapják meg,csak azt hogy nem tud helyesen gépelni,és ezen rágódik az illető.Hány ilyen ember van,és az ilyen mi a rossebér jön fel ide?Mennyen el orvoshoz vagy sétálni,mert már rohadtul elegem van ebből hogy minden kérdés alatt ezt látom hogy: Tanulj meg helyesen írni! Ajánlom a helyesírási könyvetket! Ilyen helyesírással...

és addig ülnek a gép elött amíg el nem fáradnak.

Az oldal adminjainak kezdeni kéne valamit ezzel,ki kéne tiltani azt aki nem választ ad hanem a helyesírással foglalkozik,de azonnal ! Az ilyen embernek azt kívánom hogy rohadjon le az ujja,hogy többet ne is tudjon gép elé ülni.Ezt nem rossz indulatból írom,hanem mert már felidegesít.


2014. júl. 31. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés sem ér a többet, mint az általad leírt válaszok :)
2014. júl. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 szántóvető ***** válasza:

a rosszindulat szót egybeírjuk!

szerintem 428255 ilyen ember van. meg 28 birka 7 kecske meg 1 lajhár.

hehe.

de amúgy igazad van.

2014. júl. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2xSü írt erre egyszer egy szép hosszú választ, aminek a lényege: igénytelenség úgy beküldeni egy kérdést, hogy nekünk kell találgatni mit akarsz írni mert nem olvasható.

Nem abba szoktak belekötni ha elírsz valamit, hanem ha külön dekódolni kell a kérdést.


Kérdező, te elmennél emellett szó nélkül?:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok__..


A böngésző ráadásul aláhúzza az elírt kifejezést, aki azt sem hajlandó javítani, vagy tanulni belőle az megérdemli hogy fikázzák. A másik tipikus hozzáállás a "telefonról írok, nem számít" és a "nem iskolában vagyunk hogy helyesen írjunk". Ugyanolyan szomorú dolog, már iskolásként sem tudnak írni-olvasni, mégis nekik áll feljebb.

Keresd fel a Szórakozás/könyvek kategóriát, és nézd meg hányan írnak úgy történetet, hogy magyarul sem tanultak meg.

2014. júl. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ezt megértem,nem is az ilyenekre gondoltam,mert ezek tényleg érthetetlenek.Konkrétan engem ez idegesített fel

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanula..

A "mennyek" szón akadtak fel,pedig az egy helyesírási hiba,de tökéletesen meg lehet érteni.Nem értem ilyeneken miért akadnak fel.Miért nem válaszolnak? Ez a magyar mentalitás.

2014. júl. 31. 22:29
 5/6 anonim ***** válasza:

A véleményem röviden: ha valaki nem tud írni valamilyen ok miatt (nem elgépelés, nyelvtani dolgok), és lusta arra hogy a felajánlott javítást alkalmazza, és ennek ellenére is beküldi a kérdését, az ne akadjon fent azon hogy mások szóvá teszik ezt.

nem tud írni -> buta (nem minden esetben, de egy iskolásnak nem lehet hihető kifogása, hogy még tanul és már nem tud írni)

nem javítja a hibát -> lusta

beküldi a szöveget és nem érdekli a hiba -> igénytelen


Aki ezt csinálja, nincs joga megsértődni, mert nem ok nélkül kötekednek vele.

Érdekes, hogy az a zavaró hogy mások szóvá teszik ezt, ennyi erővel a gyereknek is meg lehetne mondani hogy ezt-azt elírt és hogy az miért rossz. Rajtuk mégis átnéznek, és ráhagyják hogy nem tud írni, legyen az ő baja. Közben ha száz másik kérdést is ugyanúgy kiír és nem javítja, abba a százba is valaki beleköt, akkor mégis csak a kérdező is hibás ebben.

Amúgy szerintem itt csak a bántás a baj, mert normálisan is lehet közölni valakivel ha hibázott, nem nekiesni. Ha értelmes ember, megérti, mert egyik a másikból következik. Ha nem ír rosszul nem kötnek bele, ha nem kötekednek akkor a kérdésre válaszolnak.


Reflektálva a kérdésre: hányan nem tudnak helyesen írni?

Ezen a linken több mint 600 kérdés olvasható amiben előre szabadkoznak amiatt hogy telefonról írnak és nem lesz helyes:

[link]

2014. júl. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazad van,de egyszer hibázok és egyből megmondják milyen ember vagyok,nem való a kezembe fegyver mert elgépeltem valamit,és nem javítottam ki.Meg ahogy írják,hogy ők okosabbak.Nem segíteni akarnak,mert ha úgy írnák hogy figyeljek oda,vagy valami akkor oké,de nem.Egyböl jönnek a sértő válaszok,hogy nem vagy rendőrnek való stb. Annak idején ha ők elírtak valamit,más biztos nem mondta neki azt hogy nem való annak,amivé válni akar,ami úgymond az életének egy nagy állomása.Ők is elgondolkodhatnának azon hogy ez másnak rosszul esik.Gondolj bele milyen ember lehet az aki egy helyesírási hiba miatt egyből elitéli a másikat,és azt vágja az illető fejéhez hogy nem vagy annak való amivé válni akarsz.Nem tudják milyen körűlmények között írodott a kérdés,nincs-e valamilyen problémája a kérdést kiírónak.Persze ezeket nálam nem kell figyelembe venni,mert nincs ilyen problémám.
2014. aug. 1. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!