Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a történetről?

Figyelt kérdés

Több évnyi kitartó sprórolás után (szülői engedélyjel) saját pénzen veszek egy tabletet, majd anyám időkorlátot és szülői "ellenőrző programot" tesz rá (most jobban nem tudom megfogalmazni). A gépen is ugyan ilyen volt, azért vettem saját tabletet.

16/L



2014. júl. 31. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem veszed le róla? Amúgy, nem hiszem hogy olyan zavaró lenne az a program, gondolom facebookozáson-twitterezésen kívül sok mindenre úgysem használnád nem? Semmi olyanra amit titkolni kellene
2014. júl. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De, igen, eléggé zavaró, hogy minden egyes honlapot, amit meg akarok nyitni, letilt, mert "felnőtt tartalmakat tartalmaz", és hasonlók. Egyébként ez egy DIY blog volt a több száz közül.

És egyébként nem, nem csak ezekre használnám. HTML, CSS tanulás és írás, ugyanis webdesigner szeretnék lenni. Tumblr, Blogger, e-book vadászat, cikkek és könyvek írása blogra, stb... Író is szeretnék lenni. :D

2014. júl. 31. 22:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem azt a programot könnyen ki lehet kapcsolni, amikor használod a tabletet/gépet, amúgy meg... hát nem tudom, akármit is csinálsz a felsoroltak közül, egyiket sem kell a szüleid elől titkolni.. vagyis hát én nem értem mi a bajod pontosan, a css tanulás, írás stb nem szégyellni való dolog, én is írok, honlapot szerkesztek, és tudják a szüleim.

Szóóóval, két választás van: vagy kikapcsolod azt a programot, vagy megbeszéled anyuddal hogy állítsa át benne majd a szűrőt hogy tudj ilyen blogokat nézegetni, vagy eltűröd, hát most jobbat úgyse tudsz kitalálni sajnos.

2014. júl. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Természetesen megpróbáltam kikapcsolni, de jelszóval van védve, anyám meg "kódosat" használ, tehát lehetetlen feltörni.

Nem titkolni akarom, sőt, sokszor meg is osztom anyával, hogy "erről írtam cikket", "ezt a fejezetet raktam fel erre a blogra", stb. Csakhogy két órában nem lehet egy cikket megírni + tanulni és gyakorolni + fejezeteket írni + értelmes bejegyzéseket rakni a blogra + fájlokat rendezgetni + képet vagy videót szerkeszteni + a rengeteg közösségi oldal... Kocka vagyok, tudom, de 7 éves korom óta ez az életem, és a szüleim ezt nem képesek felfogni.

2014. aug. 1. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!