Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mikor mondjam el...

SchKyra kérdése:

Szerintetek mikor mondjam el a nagyimnak hogy van egy barátom? 13/L

Figyelt kérdés

Hogyan mondjam el neki neki?? Ha majd a barátommal pl:. Ha sokaig együtt leszünk kb 1-2 éve amikor majd 14-15 leszek?? Sajna az anyukám meghalt 5 éve szoval valakivel beszélnem kéne pl. A mamámmal.. De ő csak azt hajtogatja hogy "a tanulassal kellene foglalkoznom , bezzeg az én időmben engem még nem érdekeltek a fiúk" meg " most még túl korai...

de ne bizz meg benne ha ne bizz benne ha nem ismered meg ilyenek" és egyszer azt is mondta mert az ismerősei kérdeztek engem a fiukról mamám meg mondta hogy " hát lehet hogy van de én nem tudok róla" ( mosolyogva/ nevete )

tudom igaza van de ez csak gyerek szerelem meg ugyis távkapcsolatvan vagyunk a barátommal mert én külföldön élek meg stb... szóval kérlek írjatok és segítsetek :)) de pliizz ne kommenteljetek bunkó dolgokat :(( előre is köszönöm! :)


2014. aug. 1. 06:59
 1/2 szántóvető ***** válasza:
legkorábban 3 év múlva,hamarabb ne.
2014. aug. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1 év múlva.

Ha akkor még együtt vagytok, akkor már elég komoly a dolog.

2014. aug. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!