Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek milyenek a. Szüleitek?...

Dettina23 kérdése:

Nektek milyenek a. Szüleitek? Ki számít jó szülőnek?

Figyelt kérdés

Az a jó szülő aki nagyon sokat vannyira a gyerekeivel meg.mindent megbeszélés nekik, vagy az aki úgymond nemveszmeg kB. Semmit

Nektek milyenek?



2014. aug. 5. 09:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem az a jó szülő, aki az egészséges középutat válassza. Olyan, aki beszélget a gyerekeivel, érezteti, hogy megoszthat vele a gyerek akármit, de mégsem lóg folyton a nyakán, vagy ellenőrzi minden lépését. Az is fontos, hogy amit megvesz a gyereknek, azért az a gyerek dolgozzon meg. Az, hogy mindent, amire rámutat a következő minutumban már a kezében legyen, az minden, csak nem jó nevelés, mert ezzel a gyerek csak el lesz kényeztetve, nem tudja azt sem, hogy a szülő mennyit dolgozik azért, hogy ő megkapja azt a valamit. Tehát, szerintem a jó szülő érezteti a gyerekkel, hogy megbízhat benne, és csak akkor veszi meg azt a bizonyos dolgot a gyereknek, ha az megdolgozott érte. Nekem például ilyenek a szüleim, csak akkor veszik meg azt amit akarok, ha van rá pénzem, magyarán az én pénzem az én dolgaimra megy. És szerintem ez így van rendjén, voltam anyu munkahelyén dolgozni diákként, és akkor megértettem, hogy miért nem vettek nekem mindenféle kütyüket meg iphonet, ilyesmit. Nagyon nehéz a munkájuk, és azt is értékelem, ha egy-egy felsőt kapok néhanapján.
2014. aug. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!