Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Samsung Galaxy S4 mini, Lg G2...

Samsung Galaxy S4 mini, Lg G2 mini, vagy Samsung Galaxy S3 a jobb teló?

Figyelt kérdés
Melyiket válasszam és miért jobb az a másik kettőnél? Nálam a kamerája is lényeges, mert sok képet készítek mobillal. Várom a véleményeiteket.

2014. aug. 5. 12:42
 1/10 anonim válasza:
Hát nekem s4 minim volt így a legszívesebben azt választanám.Megfelelő kamera...Nagyon jó teló szerintem.:)
2014. aug. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

A felsoroltak közül a samsung galaxy s3.

Indokok:


- A kijelző felbontása

- 1.7gz proci

- 2gb ram

- Jó Ár-érték arány


[link]


Próbálj olyan helyet keresni ahol olcsóbban megtudod venni az s3-at.


Ez persze függ attól hogy milyen célra szeretnél telefont vásárolni, és attól hogy mik a szempontjaid. Nekem samsung galaxy s4-em van. Nekem a fő szempont a kijelző,a kamera, és a processzor gyorsasága,gyors böngészés,illetve a ram mérete (ami lehetett volna több is...)


Hogyha a fényképezés az egyik fő cél, akkor egy jó fényképezőgépet vennék a helyedben abból a pénzből.


Hogyha villogásra, és mint státusszimbólumként van szükséged mobiltelefonra akkor az Iphone-t ajánlom. Illetve még esetleg azért mert tartja az értékét, tartós darab, és minőségi termék, illetve a kamerája is szép.

2014. aug. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
1.4gz proci van az s4-ben, elgépeltem.
2014. aug. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Az s3-ban 4 magos processzor dolgozik, az s4 miniben pedig 2 magos.
2014. aug. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
A #3 válaszban az s3"-ra gondoltam.
2014. aug. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem státusz szimbólumnak kellene, csak megbízható legyen, ne fagyjon, gyors legyen és készítsen szép képet. :)

Az LG G2 miniről van valakinek tapasztalata?

2014. aug. 5. 14:09
 7/10 A kérdező kommentje:
Az S3-mal kapcsolatban az a kifogásom, hogy már két éves telefon, annál azért újabb az S4 mini, és van benne pár olyan dolog amivel többet is tud mint az S3. Viszont s3-nak kijelzője tényleg nagyobb, és négy magos a procija, de t-mobile nem árulja már részletre, máshogy meg nem tudom megvenni... Így igazából vagy az S4 mini, vagy az LG G2 mini közt kellene döntenem.
2014. aug. 5. 14:11
 8/10 anonim ***** válasza:
Árulja a T-mobile részletre, előfizetéses csomagok mellé. Én is most nézegetem a telókat, de jelenleg nem akarok 100ezret kiadni telefonra, 70 körül pedig talán az S3 tetszik a legjobban.
2014. aug. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én is az S3 és az S4 mini között vacilálok most. Nem tudok dönteni. Az S4-ben már újabb android van, és infraport is, viszont kisebb memoria és kisebb tárhely, kisebb képernyő felbontás, maga a teló is kisebb méretű... Egyébként árban kb. annyi mindkettő a t-mobilenál.
2014. aug. 6. 11:22
 10/10 anonim válasza:

Nekem Lg G2 minim van és azt kell hogy mondjam hogy ezelött voltmár csomó samsungom és egy mondatban nem lehet velük emliteni

Ez az egyik legjobb telefon a világon

Szivesfigyelmedbe ajánlom, a képei is szépek csakne nagyon nagyitgass bele mivel a 8 megapixel azért korán sem tökéletes de jo

Gyors, de nagyon

És hát Lg kezelőfelülete is valami eszméletlen

:)

2015. márc. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!