Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem tudok facebookon...

Miért nem tudok facebookon üzenetet írni?

Figyelt kérdés

Mikor üzenetet akarok küldeni valakinek, akkor ezt írja ki:

Sajnos az üzeneteid jelenleg nem érhetők el. Kérjük, próbáld meg újra később. Kattints az ismételt elküldéshez.

Beregisztráltam egy másik fiókot, azzal tudtam írni. Ez valami bug, vagy véletlenül beállítottam volna valamit?


2014. aug. 6. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Profilkarbantartás vagy szerverhiba, azon az adott szerveren amin az üzeneteidet tárolják.

Semmit nem kell csinálnod, csak várnod egy kicsit:

"Kérjük, próbáld meg újra később" - lehet egy óra múlva jó, vagy több, de ne öt másodpercenként nyomd az F5-öt és ess kétségbe hogy nem megy a Facebook. Előfordulnak kisebb leállások majd utána minden megy ahogy előtte.


Amikor új profilt regisztrálsz, az egy másik szerveren jön létre a több száz/ezer közül, amit nem érint semmilyen probléma, azért működik azon az üzenetküldés. Feleslegesen csináltál fiókot.

2014. aug. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de amúgy nem estem kétségbe, mert jó ha havonta 1x írok valakinek, csak most fontos lett volna és már napok óta nem működik.
2014. aug. 7. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!