Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megéri kamion sofőrnek lenni?

WeartjuD kérdése:

Megéri kamion sofőrnek lenni?

Figyelt kérdés
Jólenne körbe járni Európát..De nem tudom megéri ez.

2014. aug. 6. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem

Az autópályákat körbejárod, de csak ennyi, vagy azon izgulsz hogy megkapod e a fizetésed vagy azon, hogy büntetést kapsz e túlvezetésért, túlmunkáért.

Bizony ennél a munkakörnél nem az van mint másik munkánál, hogy a túlóráért nem kapsz semmit, hanem itt még te fizetsz a rendőr bácsiknak.


Arról nem beszélve hogy 5 évente megújíthatod, ha akarsz tovább dolgozni a GKI, Sofőrkártya, esetleg ADR igazolványt ami nem kis pénz!

2014. aug. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretnéd, csináld ez hülyeség hogy csak az autópályát látod.Ha nem vagy lusta bemehetsz a városba, és gyönyörű helyeken is vihet az autobahn.

Töntsd el magad hogy megéri e valakinek meg valakinek nem.

Ha olyan cégnél dolgozol kifizeti a GKI,ADR képzésed vagy meghosszabbítását. Nem csak szar helyek vannak.

2014. aug. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha van eszed és betartod a vezetési órákat, és nem vagy gyáva leszögezni a cégednél hogy már pedig te nem fogsz túlvezetni senki kedvéért, akkor nem kell félni a túlvezetéses büntetéstől...
2015. dec. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem, de én már elbaxtam...
2016. jan. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megéri-e gyári munkásnak lenni?

A főnököd kedvenc szórakozása az, hogy ott áll mögötted és figyel és ha hibázol lecsesz napi 10X. Hallgathatod a többi munkást, hogy nahh mi volt az Éjjel-Nappal Budapestben meg a Farm-ban? ha túl sokszor mész ki wc-re az lesz a baj, ha megállsz 1 percre mert elfáradtál az lesz a baj. ha nem vagy gyors az lesz a baj, ha lassú vagy az lesz a baj. Ha sapka van a fejeden az lesz a baj. És mennyiért? Napi 12 óra 70000ft-ért. Úgy tűnik a gyári munka a mai, modern rabszolgamunka. nem szűnt meg a rabszolgaság csak át lett nevezve.


Viszont ha sofőrnek mész nem lesz melletted senki, hogy ugasson. Lehet unalmas de nekem ez nem gond. :) Túl sok "izgalomba" volt részem asztalosként. Úgyhogy inkább uncsizok a sok pénzért. Anyám barátnőjének az élettársa idegenben 700 000ft-ot keres. A csaja csak azért melózik mert uncsizik otthon, nem azért mert muszáj. :))

2016. máj. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!