Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha deviantart-on...

AnimeFanGirl13 kérdése:

Mit jelent, ha deviantart-on "láma jelvényt" (llama badge) küldenek nekem?

Figyelt kérdés
Nemrég regisztráltam,és nem értem :/

#deviantArt #Llama Badge #láma jelvény
2014. aug. 7. 15:20
 1/5 anonim válasza:

Szerintem különösebben nem jelent semmit, csak az a valaki, aki a lámát küldte, jónak találta a képeidet/rajzaidat és jófejségből küldött egy lámát. Én ilyenkor mindig küldök egyet viszont. :)

Egyébként szerintem másra nem jó.

2014. aug. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem,köszi a választ ^^
2014. aug. 9. 18:09
 3/5 anonim válasza:

Valóban, a lámának igazából semmi értelme technikailag. Inkább elvi dolog. Tulajdonképpen ez egy fajta elismerés. Akinek rengeteg lámája van, az tulajdonképpen egy elismert felhasználó, akit sokan szeretnek, vagy legalábbis népszerű.


Persze ma már olyan is van, hogy valaki költ egy csomó deviantart pénzt, hogy "megvásárolja" az elismerést. Nekik hiába van rengeteg lámájuk, attól még nem lesznek elismertek. Ilyenek azok, akik például a daHub vagy a daTrade felhasználóknak fizet, hogy látszólag népszerűbbek legyenek, csak mert kapnak egy csomó favot, lámát és waccsot.


16/l

2014. aug. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én elismerésként szoktam küldeni meg hogy vegyenek észre :3 mert én is mindig megnézem annak a profilját aki lámát küld nekem.
2014. aug. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Utolsó, az észrevétel nálam is benne szokott lenni a pakliban, de inkább csak olyannak adok, akit tényleg elismerek. No meg amikor valakitől én kapok lámát, illőnek tartom, hogy én is adjak köszönetképp, de nyilván ez nem egy írott vagy íratlan szabály.
2014. aug. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!