Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

WT Transport megbízható szolgáltatás?

Angliából hozatnék be egy autót a WT Transport segítségével.Ez egy Angliai vállalat és nem tudom, hogy milyen vállalat is ez egyáltalán

vélemény?

Keress kérdéseket hasonló témákban: WT transport, Transport, szállítás, autó, vétel, szolgáltatás, megbízhatóság

2014. aug. 8. 22:18  Privát üzenet  

A válaszok
Szia! Végül sikerült ezzel a céggel a szállítást megoldani? Nekem most pont ugyan ezt a céget ajánlotta az eladó Angliából akitől venném az autót.

# 1/5Időpont 2014. aug. 21. 09:17 Privát üzenet
Sapper nevű felhasználó válasza:

Olvasd el ezt itt. Gyanítom hogy a te bizniszedre is ráillik a sztori. Én is levelezgetek egy bizonyos Abbie-vel ebben a témában. Legutóbb azt kértem tőle hogy küldje el a rendszámot és alvázszámot. Erre a kérésemre még nem jött válasz. Vajon miér? Én nem fizetnék senkinek előre egy petákot sem amíg nincs előttem az autó.

[link]

# 2/5Időpont 2014. aug. 21. 14:44 Privát üzenet
Pfffff.....igen, ugyan ez a szitu. Abbie-vel levelezek én is. Gyanús volt mert a konkrét kérdéseimre sosem válaszolt. Illetve kértem tőle forgalmi másolatot hogy lecsekkoljam az autót, természetesen semmi. Nagyon köszi a cikket.

# 3/5Időpont 2014. aug. 21. 14:58 Privát üzenet
Helló! Végül is mire jutottatok Abbie-vel? Én most levelezek vele! Köszi előre is!

# 4/5Időpont 2014. szept. 7. 22:08 Privát üzenet
Szia! Abbievel semmire sem jutottunk, nem mertünk belevágni az ő szuper ötletébe hogy leküldeti az autót ezzel a transport céggel. Azóta is nézegetjük az autókat, még nem vettünk és folyton fent van a hirdetése. Biztos hogy egy szélhámos, mi nem bíztunk meg benne.

# 5/5Időpont 2014. szept. 16. 10:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ingyenes, megbízható DynDNS szolgáltatás?
Tudnátok megbízható külföldi munkaközvetítőket ajánlani? / Európán belülre. /
Melyik a legjobb magyar nyelvű felülettel is rendelkező fájlküldő szolgáltatás óriásfájlok küldözgetésére?
Van a StatCounter-hez hasonló, vagy akár egyszerűbb, de megbízható és ingyenes szolgáltatás?
Jogosítvány kiküldésnél megbízható az értesítő sms-szolgáltatás?
A T-Home IP-tv-je és net-je illetve a szolgáltatás minősége mennyire megbízható?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!