Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » WT Transport megbízható...

WT Transport megbízható szolgáltatás?

Figyelt kérdés

Angliából hozatnék be egy autót a WT Transport segítségével.Ez egy Angliai vállalat és nem tudom, hogy milyen vállalat is ez egyáltalán

vélemény?



2014. aug. 8. 22:18
 1/5 anonim válasza:
Szia! Végül sikerült ezzel a céggel a szállítást megoldani? Nekem most pont ugyan ezt a céget ajánlotta az eladó Angliából akitől venném az autót.
2014. aug. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sapper válasza:

Olvasd el ezt itt. Gyanítom hogy a te bizniszedre is ráillik a sztori. Én is levelezgetek egy bizonyos Abbie-vel ebben a témában. Legutóbb azt kértem tőle hogy küldje el a rendszámot és alvázszámot. Erre a kérésemre még nem jött válasz. Vajon miér? Én nem fizetnék senkinek előre egy petákot sem amíg nincs előttem az autó.


[link]

2014. aug. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Pfffff.....igen, ugyan ez a szitu. Abbie-vel levelezek én is. Gyanús volt mert a konkrét kérdéseimre sosem válaszolt. Illetve kértem tőle forgalmi másolatot hogy lecsekkoljam az autót, természetesen semmi. Nagyon köszi a cikket.
2014. aug. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Helló! Végül is mire jutottatok Abbie-vel? Én most levelezek vele! Köszi előre is!
2014. szept. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! Abbievel semmire sem jutottunk, nem mertünk belevágni az ő szuper ötletébe hogy leküldeti az autót ezzel a transport céggel. Azóta is nézegetjük az autókat, még nem vettünk és folyton fent van a hirdetése. Biztos hogy egy szélhámos, mi nem bíztunk meg benne.
2014. szept. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!