Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 14 evesen lehet tetkot csinalt...

14 evesen lehet tetkot csinaltantni Bp-18 kerben?

Figyelt kérdés

14/f vagyok es szeretnek a csuklomra egy nagyon pici kis tetkot

Es ha tutok vagy ismertek valakit azt elore is megkoszonom! :)



2014. aug. 9. 04:57
 1/3 anonim válasza:
én úgy tudom hogy max szülővel!
2014. aug. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt javaslom, ne csináltass, se kicsit, se nagyot, mert megbánod, eltüntetni már nem fogod tudni. Csináltass olyan ragasztósat, amit el lehet tüntetni, az is olyan, mint az eredeti, és ha megbánod, vagy más minta tetszik, akkor lecserélheted. Egyébként pedig szerintem kultúrember nem csináltat magára tetoválást.
2014. aug. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bellatrix:3 válasza:
Hát ha nehezen engedélyt kapsz otthon vagy elhiszik, hogy 18 vagy. Ne sértődj meg én 8 éves korom óta akarok tetkót msot 19vagyok es meg mindig nincs, mert nem találtam meg az igazit. Mostmár az is megvan, csak meg kell legyen a jó egyetemi elhelyezkedés és varratok is. Amúgy semmi köze a kultúr emberekhez. A legtöbb tetovált ember nem bunkó, maffiózó, cigány vagy éppen paraszt. Ha varratsz fontos és jelentőséggel bíró dolog legyen az. Mert nem lenne jó, ha megbánnád. :) Amúgy eltüntetni el lehet csak fáj. :) Úgyhogy tetováltass, csak jól gondold meg, hogy mi legyen az. :)
2014. aug. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!