Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az hogy az online...

Miért van az hogy az online poker asztaloknál nem reálisan történnek a leosztások?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy túlságosan irreleváns kombinációk jönnek be egymás után és ezzel csak is a szerencsében bízhat bárki is legyen bármilyen tapasztalt jó játékos! Oké hogy itt nem látjuk egymás mimikáját stb. de azért így is lehetne blöffölni meg becsapdáznia a másikat de mivel olyan kombinációk és szinte lehetetlenségek jönnek folyton folyvást ez teljesen felborít mindent! Pár oldalt kipróbáltam: unbet,pokerstars,fulltilt,888poker és mindegyiknél ezt tapasztaltam!

2014. aug. 9. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondlom azért, mert naponta lemegy több 10 millió leosztás, és így a nagy számok törvénye alapján többször van/lesz lapütközés.
2014. aug. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mit értesz irreleváns kombináció alatt?
2014. aug. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is így gondoltam először, de ha belegondolsz online kb. 4x gyorsabban megy le egy leosztás, mint élőben, így 4x gyakrabban lesz "irreleváns" kombináció, tetejébe sokan 4-6 asztalon játszanak, ami még megsokszorozza az esélyeket, és ugye a nagy számok törvénye alapján párszor kell lennie egy-egy meglepetésnek. A sok lapütközés (pl. AA vs KK), meg csupán azért van, mert amikor valaki egyedül kap jó lapot és emel, akkor mindenki bedobja és nem mutatja meg a lapját, így amikor eljutnak mutatásig, nagy valószínűséggel mindenkinél monster lesz (kivéve fishek, akik képesek all-in menni K2 semmivel :D)
2014. aug. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ott a pont. Ráadásul a 4-6 asztallal még keveset is mondott, mert ma láttam egyet aki 35asztalon MTSnG-zett.

Ráadásul ma az első sessionba 2x is AA-ba futottam AK és KK-val. A 2.-ban viszont fordult a kocka és 3x volt AA-m mikor valakinek QQ+ vagy AK.

2014. aug. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!