Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha fenyegetnek?

Asdnoname kérdése:

Mit tegyek ha fenyegetnek?

Figyelt kérdés
Annyiról van szó, hogy van 1 barátnőm aki 15 éves én meg 16 vagyok és már 1,5 hónapja együtt vagyunk és van egy mostoha tesója aki 20éves és skinhead + security-s nem tartják a kapcsolatot a barátnőmmel, az anyjával lakik barátnőm, az apjuk se lakik ott, és a mostoha tesója folyamatosan kutatja az életem, és ő azt vágja le hogy szivatom a barátnőm, és szét akarja b*szni a fejem ahogy ő írná, és véget vet ennek, és én meg kiállok azért is elé, hogy lássa nem csicskulok, bár 100 hogy megtud verni, de barátnőm utálja, és barátnőm és köztem nincs semmi gond, csak a mostoha tesója félre érti, és eléggé fenyeget, mit tegyek ezzel? ha kell verjen szét, de nem fogom elhagyni miatta a barátnőm és ő se akarja, gyűlöli a mostoha tesóját. mit tegyek?
2014. aug. 9. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy a fiúk mindent verekedéssel oldanak meg (sajnos), de próbáltál már beszélni vele? Hogy mennyire szereted a lányt és nem akarsz gondot. Ha értelmes megérti, ha nem, ne is foglalkozz vele. Ha megver megver, akkor legalább feljelentheted, mivel te semmit se csináltál.
2014. aug. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát azért becsicskulni nem fogok lehet 2x akkora mint én meg lazába megverne,d eha megver akkor büszke lehet magára le is csukatom mivel 18 alattit ver meg szomszédom rendőr évek óta jóba vagyok vele, szólok neki és ő eltudná intézni, mert facebookon van bizonyíték, hogy fenyeget, és azt is büntetik már, csak securitys és kitudja milyen kapcsolatai vannak.
2014. aug. 9. 19:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor miért nem szólsz neki?
2014. aug. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mert még nem történt semmi, csak fenyegetés, de holnap találkozok vele, jön barátnőm is, és majd elbeszélgetünk vele, hogy állítson magán
2014. aug. 9. 20:28
 5/5 assassins creed ***** válasza:
na mi történt? lécci mond el mert nagyon kiváncsivá tettél.
2014. aug. 10. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!