Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért rossz a zippo típusú...

Miért rossz a zippo típusú öngyújtóm?

Figyelt kérdés
sziasztok!egyszerűen nem hajlandó működni a gyújtóm próbálkoztam már mindennel vettem bele már eredeti zippo kanócot, tűzkövet, benzint és még így sem hajlandó normálisan működni.miután megtöltöm benzinnel még akkor sem mükszik ha teszek a kanócra egy csepp benzint akkor begyullad és égne is addig amíg ki nem fogyna a benzin. ha ekkor eloltom utána még ESETLEG egyszer-kétszer még begyullad aztán semmi csak szikrázik és ennyi miközben a kanóc nedves gyufával meggyullad de olyankor meg nagyon hamar szénné ég (ilyenkor mindig levágok belőle) tehát összegzésképpen:szikrázik, a kanóc ép, benzin van benne és de csak akkor gyullad meg a kanóc a szikrától ha előtte benzint teszek rá de mint már mondtam a kanóc nedves szikra van csak nem ég NEM DOHÁNYZOK NEM GYÚJTOGATOK ezért kérlek kíméljetek az ilyen "válaszoktól" előre is köszöm ha egyáltalán elolvastad a fogalmazásom

2014. aug. 12. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán gyenge a benzin, rosszul áll a kanóc... Tiszta alkohollal próbáltad már? Hátha jobb.
2014. aug. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt hogy érted, hogy a kanóc rosszul áll?
2014. aug. 12. 20:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Túl rövid, túl "sűrű", lenyomódott, elszenesedett, stb... Nekem a bunsen égőm kanóca szokott néha rendetlenkedni. Általában elektromos gyújtóval be tudom gyújtani, de néha nekem is gyufát kell használnom, mert a kanóc valamiért nem jó. De kb ugyanaz a helyzet, mint egy zipponál.
2014. aug. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat azt hiszem most már működik kicsit jobban "felkígyoztam" a kanócot a vattában és meg is lazítottam , hogy ne legyen olyan tömött
2014. aug. 13. 13:50
 5/6 anonim ***** válasza:
probáld meg ugy begyujtani hogy arra a kanicrészre teszel egykis benzint ami a ki forgokö mellet van máris jobblez
2015. dec. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem a zippo rossz hanem te vagy béna. Ilyen nincs ha van vatta+benzin+tűzkő. Még akkor is begyullad ha a kanócot nem vezeted le normálisan.
2017. jan. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!