Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Sword Art Online nak lesz...

A Sword Art Online nak lesz harmadik v. negyedik évada is?

Figyelt kérdés

2014. aug. 12. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Babám,még a 2.évad fut jelenleg.
2014. aug. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sword art online II néven megtalálod egészen a 6-7 részig asszem. Ez a második évad törvényszerűleg
2014. aug. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Már így is túl sok bőrt húztak le szerintem a SAO-ról. 3. évad megint Kiritoval elég hülyeség lenne, pedig a sima SAO storya alapján lehetett volna csinálni egy 100+ epizóddal rendelkező sorozatot, dehát ez van...
2014. aug. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Előttem lévő. Nézz rá, megéri. Jól eső érzés látni hogy mi történik velük az incidens után. Bár ez inkább egy főgonosz játszmáról szól. Ajánlom mindenkinek, talán még jobb is lehet mint az első évad. Az első évadban nekem nagyon tetszett a SAO, de aztán jött az ALO, és kissé elvette azt az érzést amit a SAO adott.
2014. aug. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Valszeg 3.évada lesz,mivel a novel még fut.
2014. dec. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ránéztem köszi, 2. évadot feléig megnéztem, utána jött megint ez a hülye semmit nem csinálunk csak játszunk részek, nálam ott kiégett a sorozat, talán majd egyszer neki ugrok többi résznek.
2014. dec. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!