Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan fizetik a pizza futárok...

Hogyan fizetik a pizza futárokat? Mennyit lehet vele keresni havonta? (netto)

Figyelt kérdés

Itt az érdekelne,hogy órabérben vannak-e? Hogy történik az üzemanyag elszámolás? Stb.

Csinált már valaki ilyet?



2014. aug. 12. 23:40
 1/2 anonim válasza:
En az vagyok. Kocsit adnak. Napi 12 orat dolgizom heti 5 napot es ezert kapok havi 60- at + borravalo az enyem ami atlag 1500/nap... igy ok nekem egy napra 2700 dorintot fizetnek a 12 oraert.. egy fos munka....
2014. nov. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Csak osszehasonlitas kepp.

En is pizzafutar vagyok, Londonban.


Heti 6napozok, atlagosan 9 orat egy nap.

£6.70 a brutto fizetesem orankent, ami jelenlegi arfolyamon 2680 ft / ora.

Erre rajon meg a borravalo, ami eleg valtozo, de napi £10-15-el lehet szamolni, ami ugye 4-6 ezer ft.

Kajat adnak, amit kerek, ingyen van, a benzint 100%-ban fizeti a ceg, a motort hazajarkalasra is megkapom, igy utazasi koltsegem sincs, es magan celra is hasznalhatom.

A motor sszervizeleset is a ceg vegzi.


A havi fizetesem adozas utan atlagosan £1200 (480ezer ft) plusz a borravalo ami 250-300 font (100-120 ezer ft).


Ugyhogy itt kint mindenkepp megeri, annak ellenere, higy dragabb is az eletnemely terulete. (nem minden)

2014. dec. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!