Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt életed legboldogabb...

Mi volt életed legboldogabb pillanata, hogy éreztél akkor? És mikor volt?

Figyelt kérdés
:)
2010. jan. 13. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyen volt, de talán a legboldogabb az volt, amikor összejöttünk a (mostmár ex)barátommal. Egy 3 éves, nagyon rossz kapcsolatból léptem ki érte, és nem csak azért voltam boldog, mert van az új srác, hanem mert végre elhagytam a régit. Képzeld, annyira jó kedvem volt, hogy vigyorogtam és hangosan dúdoltam a metrón:D
2010. jan. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon-nagyon sok ilyen volt! :)

A legboldogabb pillanataim mikor a barátaimmal vagyok és kihasználok veluk minden pillanatot, és rájovok, hogy imádok élni!!

2010. jan. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azok a legszebb pillanatok az életemben, mikor teljesen egészségesnek érzem magam, gyönyörű idő van, mondjuk tavasszal, és én sétálgatok a természetben.:)
2010. jan. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Néhány évvel ezelőtt kimentem egy dombtetőre megnézni a napfelkeltét(tavasszal).Amíg ott ácsorogtam,fölém kúszott egy fekete felhő nyugat felől és abban a pillanatban,hogy megjelent a Nap "éle"a horizonton,rámzúdult egy hatalmas zápor.Megfordultam,és a sötét felhők hátterével egy ragyogó,teljes szivárványt láttam az égen.Csak ott álltam az esőben,hagytam hogy magával ragadjon a jelenség.Boldog voltam!Olyan volt,mint valami megvilágosodás.Megspóroltam vele egy csomó meditációt :) Weöres Sándor:

Örök pillanat



Mit málló kőre nem bizol:

mintázd meg levegőből.

Van néha olyan pillanat

mely kilóg az időből,


mit kő nem óv, megőrzi ő,

bezárva kincses öklét,

jövője nincs és multja sincs,

ő maga az öröklét.


Mint fürdőző combját ha hal

súrolta s tovalibbent –

így néha megérezheted

önnön-magadban Istent:


fél-emlék a jelenben is,

és később, mint az álom.

S az öröklétet ízleled

még innen a halálon.

2010. jan. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

2 évvel ezelőtt január 6-án Rómában voltam. Nálunk Vízkereszt, náluk Befana ünnepe. Sok beöltözött boszi az utcákon, vidámság, minden. A Piazza Navonán kisebb népünnepély volt, elárusító standok, zene, Pincchio-pantomim. Egyszerűen nem tudom, mi történt, máskor is voltam ilyen helyen, de ilyen boldog és önfeledt soha nem voltam. Felnőtt vagyok, de mintha egy soha nem létezett gyermekkorba csöppentem volna vissza.

Úgy örültem az életnek, az embereknek, hogy ezt mások is észrevették rajtam, és örültek nekem. Az egyik boszitól ingyen cukrot kaptam, pedig még a gyerekeknek is adományért osztogatta:))))

Néha, teljesen váratlanul kapunk az élettől ilyen ajándék-időt, hogy a nehéz dolgokat is ki tudjuk bírni.

2010. jan. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Mikor a kisöcsém hazajött a kórházból. Koraszülött volt, ezért 1 hónapig bent kellett maradnia, inkubátorban. És mikor egészségesen hazajött, akkor nagyon boldog voltam.:D
2010. jan. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megszültem a kislányomat, 7 hónapja. Leírhatatlan...
2010. jan. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!