Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » DARKORBIT-ba az kéne, hogy ok...

DARKORBIT-ba az kéne, hogy ok nélkül kiraktak chatről végleg (ip re ment) és, hogy lehetne unbannoltatni magam?

Figyelt kérdés

Becsület szavamat adom rá, hogy nem szóltam be nekik semmit, főleg a chatet nem is használom, de néha kellene, mert ha hívnak csopiba ők meg írnak, kicsit illetlen lenne nem vissza köszönni vagy egyéb...

Valakinek ha van ötlete gyorsan írja, mert már tisztára ki vagyok készülve. A supporterek meg folyton zsarolnak, hogy 2 nap bannt kapok ha nem állok le a panasszal, de jogosan panaszkodom!

Akkor se kéne örökre kirakni, max 30 nap. De ok nélkül 1 percre se kéne!



2014. aug. 13. 21:28
 1/2 anonim válasza:

Ömm, bocs a kérdésedből nem volt egyértelmű, írtál már emailt a supportnak? Vagy csak valami ingame supportot próbáltál elérni? Mert általában, ha emailben szépen, elegánsan leírod: XY bannolt pedig nem is írtam semmi csúnyát, kérem szépen nézzenek utána... stb... stb...

Akkor biztos unbannolnak.

A legjobbakat, szia.

2014. aug. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Darkorbit bigpoint customer care contact vagy minek írtam a lehető legszebben, de nem hatotta őket meg. Nem tudom, hogy miért csinálják ezt. Elivleg "én" írtam olyan dolgokat, mint: az adminok *** ezek, azok, de nem Írtam ilyet a chatre soha...
2014. nov. 7. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!