Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lefényképeztek ezzel megsértet...

Lefényképeztek ezzel megsértették a személyi jogaimat állítólag kártérítés fogok kapni azaz pénzt! mennyi ez az összeg általában?

Figyelt kérdés
körülbelül mennyi azaz összeg amennyit ilyenkor adni szoktak? Van egy asszony aki lefényképezett engem többször is mert sétáltatom a kutyát kint a bérház előtt de nem csak engem fényképezett le hanem rajtam kívül 4embert is! valójában ez a 4ember jelentette fel emiatt az asszonyt és állítólag kártérítést fogok kapni!

2014. aug. 15. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
2014. aug. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
100ezreket is kaphatok? és ha nincs rá bizonyiték ugymond kitörölte már de vannak tanuk ?!
2014. aug. 15. 14:43
 3/3 anonim válasza:
Nem tudom ezen minek paráztok. gondolom nincs rossz szándékotok ? Ma már egy átlag boltba is annyi kamera van ahol csinálnak rólatok felvételt .pld: bankautomata ,benzinkút ,tömegközlekedési megállók,stb A lényeg az hogy a képeket felvételeket nem használhatja fel közzétételre az engedélyetek nélkül
2014. aug. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!