Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti szívesen lennétek felvidéki...

Ti szívesen lennétek felvidéki magyarok?

Figyelt kérdés

Ha igen,miért? :)


Válaszokat előre is köszönöm!!



2014. aug. 15. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Ööö, hát nem, furcsa kérdés ez.

Nem lenne jobb az életem ha felvidéki magyar lennék és nem szívesen élnék Szlovákiában. De ugyanúgy nem lennék székely sem.


És te kérdező?? Indokolj is :)

2014. aug. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ó,nekem nincs mit indokolnom és nincs is választási lehetőségem,mivel felvidéki magyarnak születtem :) Igazából csak kiváncsi voltam,hogy így "külső" szemmel a mi helyzetünk milyennek tűnik.Meg hátha mond valaki valami pozitívumot,amit eddig én nem vettem észre :D Amolyan a szomszéd kertje mindig zöldebb pozitívumra gondoltam,amit én helybéliként nem láthatok :D
2014. aug. 15. 21:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem érzem úgy hogy a szomszéd kertje zöldebb lenne, ha már választani kellene egy szomszédos országot ahol élnék akkor az mindenképpen Ausztria vagy talán Horvátország lenne.


Egyébként nagyon közel lakom a szlovák határtól nagyjából 10 km-re, de nem járok át Szlovákiába, voltam párszor de nem sok jót tapasztaltam az ott élő emberektől. Viszont az egykoron magyar tájak nagyon szépek.

Nem akarlak megbántani de nekem Szlovákia nagyon unszimpatikus, már az is fura érzés ha átlépem a határt.

2014. aug. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem sértettél meg,én is így gondolom és érzem, azt hittem csak azért látom így,mert itt élek ezért főleg a rosszat látom csak meg itt mindenben,de hát akkor nem. :D Köszi a választ!
2014. aug. 16. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!