Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan játék, amiben...

Dani99211 kérdése:

Van olyan játék, amiben gyakorlatilag azt csinálsz amit akarsz?

Figyelt kérdés
Eddig 3 ilyen játékkal volt dolgom eddig . 1. GTA sorozat, de csak san andreasig viszi a gépem, és azokat már meguntam :P 2. Garry's mod még az elején izgalmas volt, de az se ma volt már. 3. a minecraft, ezt szerintem mindenki ismeri :D Olyan játékot keresek, ahol van egy hatalmas bejárható tér, sok plusz benne. Van ilyen?

#Minecraft #GTA #Garry's Mod #szabadtér #bármit csinálhatsz
2014. aug. 15. 17:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
én csak a gta-t tudtam volna mondani :D
2014. aug. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
stalker játékok ilyesmik
2014. aug. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Rust
2014. aug. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ismerem az érzést, én is a hasonló játékokat kedvelem, azonban az én gépem is egy elég nagy trágya.


A Rustot ajánlanám, azonban biztos vagyok benne hogy nem nagyon futna el a gépeden. Sajnos, mást nem nagyon tudok. :(

Én visszatértem a Minecrafthoz, annál is inkább a modpackekhez benne. Sőt mi több, most is azt játszom. Szerintem érdemes lenne neked is megpróbálkozni vele.

2014. aug. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Oculus_Maximus[]) válasza:
52%
garry s mod na az igazán jó bocs de letöltési linket nm tok adni bocs
2014. aug. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló, te mit szívtál?

1. Leírta hogy a Garry's modot már próbálta.

2. Ezt az orroddal írtad, vagy mi? Én még részegen is helyesebben írok mint amit most te írtál...

2014. aug. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 8072 ***** válasza:
xD
2014. aug. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Ezt biztosan nem vinné a géped, ezért ezt inkább azoknak írom akiknek jó gépük van.


Én a Far Cry 3-at tudom még ajánlani. Nincs benne akkora szabadság mint a GTA-kban, de egy nagyon nagy teret kapunk, tele összegyűjthető dolgokkal, és anélkül is élvezetes a játék, hogy történet küldetéseket csinálnál.

2014. aug. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
true crime: new york city :)
2014. aug. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Elder Scroll's sorozat, azt hiszem az Oblivion-t még elviszi a géped.
2014. aug. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!