Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most Neymar brazil-portugálul...

Most Neymar brazil-portugálul beszél vagy sima portugálul?

Figyelt kérdés

2014. aug. 15. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Neymar brazil, nem? Akkor szerinted?
2014. aug. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mivel brazil nyelv nincs, ezért gondoltam azt, hogy portugálul beszél, viszont rengeteg helyen azt olvastam, hogy brazil-portugálul beszél, de máshol meg azt hogy csak sima portugálul, és ezért gondoltam azt, hogy felteszem itt a kérdést,mert egyszerűen csak összezavarodtam és sehol sem kapok egy normális választ sem !!
2014. aug. 15. 21:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: a brazil-portugál a portugál brazil akcentusa. Nyilván nem írják ki mindenhol hogy milyen akcentussal beszél, szal csak azt írják hogy portugálul...
2014. aug. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Még a brazíliai portugál dialektusok között is vannak kisebb-nagyobb eltérések. Máshogy beszél egy fortalezai, mint egy santa catarinai.
2019. jún. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!