Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy vadász távcsövem és...

Van egy vadász távcsövem és valamiért ugrál a szálkereszt?

Figyelt kérdés
3 éve vettem akkor még a fűszálat is ellőttem vele, de valamikor átállítottam 70m re de nem tudom vissza állítani 30 méter fele mert külön külön állítottam a magasságot és az oldalirányt és még kéne 4 cm-t balra behúzni mert jobbra hord, de nem tudom mert a tekerő már nem engedi mert elérte a maxot mi lehet a baja? ja és néha olyan mintha állítás nélkül máshova átállítódna a távcső
2014. aug. 16. 20:35
 1/1 A kérdező kommentje:
próbáltam normál állapotba visszatekerni mert 8-at fordul max az állító 4/4 be beállítottam de nagyon rossz volt. Vadászboltba kérdeztem hogy létezik-e az a legenda hogy szétrázza a távcsövet a puska mondták hogy nem mert nekik soha nem történt ilyen.
2014. aug. 16. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!