Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon furat almodtam valami...

Nagyon furat almodtam valami vilagvege mit jelent?

Figyelt kérdés

Olyan 7-8 ora fele lehetett kineztem az ablakon es nagyon rozsaszines szakadozott volt az eg aztan hirtelen minden elcsendesult es ott volt az egen egy fekete urhajo aminek ket hosszu csove volt amivel lott egyett balra es lott egyett jobbra az egyikbol tuz jott ki a masikbol viz gyorsan szoltam anyumeknak hogy gyorsan olelkozunk ossze es elbucsuztunk egymastol utana egy nagy nyomast ereztem es nagy csondet utana ki nyitottam a szemem es egy hasonlo foldon voltunk csak ott minden ilyen szurke volt es szomoru aztan egy ferfi hang szolt hozzam azt mondta: meghaltal itt nincs se menny se pokol itt jo van es rossz van te a rossz reszlegre kerultel a csaladoddal egyutt utana el kezdtem setalni es lattam hogy vannak emberek akik nagyon boldogok es ok felettuk az eg napos es vidam es utana megint hozzam szolt aza hang : ok a jo reszlegre kerultek na de figyelj meg szabadulhatsz a szomorusagtol! Lattam egy kaput es atlatszo volt aza epulet ami elott volt aza kapu es tele volt ilyen fura jovobeli dolgokkal utana megint szolt aza hang es azt mondta: menj at azon a kapun es keresd a legszebb halat es kegyelmet kapsz aztan en el is indultam kerestem mindenhol lattam hogy sok ember is keresi panikba vannak esve mert oksem talaltak egy jo kis ido mulva megint hozzam szolt ez a hang : valaki meg talalta ezt a halat de mert elindultal keresni kegyelmet kapsz! Es fel keltem utana nagyon rosszul eresztem magam.

Szerintetek mit jelent?


Ne haragudjatok a helytelen iras miatt siettem

es a gepem is angol... :S


2014. aug. 17. 00:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!