Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Én egy hosszú hajú srác...

Én egy hosszú hajú srác vagyok azt mondták hogy lehet hogy sikeresebb lenék a nőknél igaz ez?

Figyelt kérdés
2014. aug. 17. 08:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem attól sikeres a nőknél valaki, hogy hosszú a haja, vagy rövid, amúgy sem jön be sok nőnél a hosszú hajú pasi.
2014. aug. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a nők, a haj hosszától függően keresnek párt? az már biztos nem az eszedért.
2014. aug. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én szerintem a nők többsége a rövid hajat szereti mert ez most a divat, de én viszont tudom magamról, hogy egy fiú csak akkor rúghat nálam labdába, ha minimum vállig érő haja van én a hosszú hajú fiúkat szeretem, mert ők nem átlagosak, különlegesek szerintem, ráadásul egy ápolt hosszú haj nagyon jól állhat a fiúknak.

Ha felszínes lányokat, kapcsolatokat szeretnél nyugodtan vágasd le bár én sajnálom (egy hosszúhajú pasival kevesebb a Földön ) hiszen a részed ilyen vagy nem ? Szerintem ez is biztos hozzád tartozik én biztos nem vágatnám le hanem büszkén viselném, tudván hogy különleges vagyok.

Vagy inkább páva szeretnél lenni?

2014. aug. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!