Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék jelentkezni az...

Anonimus0007 kérdése:

Szeretnék jelentkezni az orvosira Debrecenbe és szeretnék járni valamilyen egyetemi felkészítőre v. érettségire való speciális felkészítőre, nem tudom pontosan, hogyan van megfogalmazva. Hol tudok ilyenre jelentkezni? Egyáltalán van értelme?

Figyelt kérdés
Szeretnék jelentkezni az orvosira Debrecenbe és szeretnék járni valamilyen egyetemi felkészítőre v. érettségire való speciális felkészítőre, nem tudom pontosan, hogyan van megfogalmazva. Tavaly meg is hirdették és most megérdeklődtem, de állítják, hogy sosem volt ilyen. Valaki tudna nekem segíteni? Egyáltalán hol tudok jelentkezni? Aki esetleg aki volt ilyenen ajánlja-e nekem vagy felesleges pénzkidobás?
2014. aug. 18. 10:04
 1/1 anonim válasza:
Orvosi esetében én sem hallottam még ilyenről, pedig szívesen elmentem volna én is, de ez nem jelenti azt, hogy nem létezik. Viszont ha minden kötél szakad és tényleg nincs ilyen képzés, akkor szerintem egy jó magántanár is megoldhatja a gondodat, hihetetlen sokat tud segíteni, én előkészítő helyett olyanhoz jártam. :)
2014. aug. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!