Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Francia idegenlégioval kapcsol...

Francia idegenlégioval kapcsolatosan szeretnék kérdést/kérdéseket föltenni?

Figyelt kérdés

Mint mondtam a légiorol szeretnék kérdezni : Kezd érdekelni a dolog és jo lenne ha valaki olyan tudna segiteni aki már jártas a témában,akármilyen informácio szoba johet: Lehet például : Hogy mik a feltételek hogy folvegyenek oda,milyen az élet a légional vagy épp az hogy hogyan zajlik a kiképzés illetve a a felvételi !?



És olyanok akiket nem érdekel a téma vagy nemjártasak benn azok inkább lapozzanak tovább és ne adjanak rossz válaszokat...Előre is kössz :)



#Franciaidegenlégio
2014. aug. 18. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Wikipediát már nézted? Sok kérdésedet megválaszolja.


És nem tahó módon fejezi be a szócikket.

2014. aug. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Látod az ilyen válaszok miatt irtam a végére amit irtam...
2014. aug. 19. 07:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Nézd, te kérdeztél valamit, amelyre a wikipedia szócikke szinte mindre választ ad. Mi is akkor a gond ezzel?


Nézd. Én mindig szívesen segítek, ha tudok. Nem egy olyan válaszom van, ami betölti az egész monitort, s nem csak fecsegés, hanem nagyon is alapos, átgondolt válasz. Máskor csak egy linket adok, mert az 100%-os. Pl. jogi kérdésekben, utazással kapcsolatos jogi tudnivalók, stb.


De úgy vélem, hogy aki segítséget szeretne kapni, az mutassa jelét annak is, hogy maga is próbált már önmagán segíteni.


A válaszom nem rossz, hanem hibátlan. Csókollak!


Itt a link, tessék:


[link]


Az összes kérdésedre megkapod a választ.

2014. aug. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Olvasd ezt a blogot végig, és biztos vagyok benne hogy minden kérdésedre választ kapsz, ha nem akkor tudsz ott kérdezni a blog írójától aki jelenleg is a légió tagja :)

[link]

2014. aug. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!