Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Teréz névről?

Mit gondoltok a Teréz névről?

Figyelt kérdés
Nekem személy szerint nagyon tetszik, de sokan leszólják, és nem szeretnék hogy így nevezzük el a 2 hónap múlva születendő kislányunkat.
2014. aug. 18. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Kissé kemény karakterű, s nem divatos. De ez kevéssé érdekes, s hogy mások mit mondanak, ne foglalkozzatok vele. Ha nektek tetszik, s várhatóan ő sem fogja cikinek tartani (amit nem igen lehet felmérni), akkor adjátok nyugodtan ezt a nevet neki. A vezetéknévhez passzol egyébként?
2014. aug. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bognár :)
2014. aug. 18. 21:39
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik..A Tímea jó lenne
2014. aug. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Egy ork ***** válasza:
Teresaként jobban tetszik. Így, magyarosan férfias hangzású szerintem.
2014. aug. 19. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Szerintem nem ajánlatos manapság ilyen nevet adni egy gyermeknek! Az iskolában biztosan csak csúfolnák...gondolj bele! Szép név nagyon, de valami fiatalosabbat kéne! :)
2014. aug. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nekem személy szerint a Mária jobban tetszik, ha már ilyen régies nevet választotok! :)
2014. aug. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. :) Nem baj ha nem neveznek minden harmadik kislányt igy.
2014. aug. 20. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Próbálom ízlelgetni a Bognár Teréz nevet, de nem kerül közelebb hozzám. Egyikkel sincs semmi baj, de a kettő együtt nekem túl kopogós.
2014. aug. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2014. aug. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Tudom, hogy késő, de azért válaszolok: nem rossz egyáltalán, de nekem a Terézia jobban tetszik. (Amúgy a Teréz a Terézia rövidülése.) Úgy nem is olyan kemény, meg nem is lenne "férfias", bár nekem a Teréz sem az. Amúgy úgy, hogy Tercsi, aranyos is és elég "fiatalos". Kíváncsi vagyok, mire jutottatok végül.
2016. aug. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!