Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mivel győzzem meg a szüleimet,...

Mivel győzzem meg a szüleimet, hogy lifetime star rider-séget vegyenek nekem a Star Stable Online-ba?

Figyelt kérdés
Már régóta örök star rider szeretnék lenni,de nem tudom hogy hogy győzzem meg a szüleimet... Ötletek? :D
2014. aug. 23. 15:51
 1/10 anonim válasza:
100%
Szia, én is játszom a játékot és én is nagyon szeretnék az lenni, de lássuk be, hogy nagyon drága és nem biztos, hogy ki fogod használni (hiszen nem fogsz életed végéig játszani). Fáj a szívem minden alkalommal, hisz a Ridereknek sokkal több lehetőségük van, de nagyon drága :/
2014. aug. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Inkább iratkozz be egy lovasiskolába. Egy valódiba.
2014. aug. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez igaz...inkább vedd rá a szüleidet hogy a valóságban lovagolhass, ha már ennyi pénzt "ki akarsz csalni" tőlük egy online játékra, miért nem egy valódi lovasiskolába kéred meg őket hogy mehess?:D Szerintem ők is jobban örülnének neki.
2014. aug. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az ötleteket! :)
2014. aug. 26. 08:01
 5/10 anonim ***** válasza:
én mostanában rászoktam a 9 napos riderségre, az csak 330 ft és akkor vagyok csak az amikor kedvem van játszani. :)
2014. nov. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
54%
Ha ennyire akarsz Lifetime lenni akkor kérd ezt karácsonyra vagy a szülinapodra.... vagy kérd meg őket hogy fizessék be először az 1 hónaposat és te azt a pénzt visszafizeted neki... ha nagyon tetszik a játék én ezt ajánlom!! :)
2014. dec. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 floranagy válasza:
Én szerintem próbáld meg talafonnal megvenni.Lehet hogy nem lehet de és nekem a barim azt mondta.Én még nem láttam hogy mobilról lehetne de te megnézheted.Bocsi ha egy kicsit furi voltam.
2015. febr. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 CuteHorse válasza:
én is régóta lifetime-os akarok lenni ezért elhatároztam hogy megkeresem az összes csillagot (mert ugy hallottam hogy ha megvan az összes akkor lifetime-ot kapok) már csak goldenhill-ben és a dínó-völgyben kell megkeresnem és akkor meglesz az össz viszont goldenhillbe 14. szinttöl lehet csak bemenni én meg 6-os vagyok ugyhogy kell mit csinálni még :D ( egyebkent 9 napos starridereket szoktam venni akkor amikor tudom hogy többet tudok játszani )
2015. febr. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Utolsó! Én is hallottam ilyen mendemondákat, de nem kapsz lifetime ridert, ha megvan az összes csillag! Egyrészt így majdnem tele lenne a játék lifetime játékosokkal (már neten is könnyen megtalálod a csillagok helyét...), másrészt 75 csillagos emberek mondták nekem, hogy nem kaptak lifetime-ot.
2015. ápr. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én nem rég vettem lifetime ridert de 2 éve már nem voltam rider.De úgy kaptam meg hogy könyörögtem a legcukibb kepemmel.De aztán azt mondtak hogy jó.De tegnap kertem ki tőlük és még nem jött meg a kód.:( Egyebként ha lifetime leszek és kapok ingyen ridert e mailben mond meg a star stable neved és hogy mikof vagy fent és nekdadom a kódot. ;) Jamie Frohsmith
2015. nov. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!