Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az Ask. Fm-en ha névtelenül...

Az Ask. Fm-en ha névtelenül kérdezek többször persze nem egyszerre rá jöhet valami módon hogy a kérdező 1 volt?

Figyelt kérdés
Nem vagyok fent, nem is akarok és hülyeség is, de egy havertól kérdeztem kb hetente és úgy tűnik mintha valamiért meg ismert volna a kérdésben pedig semmi konkrétat nem mondtam (nem vagyunk jóban sajnos ezért ask)
2014. aug. 25. 00:56
 1/3 anonim válasza:
Szerintem ha ugyan olyan stilusban irod a kerdeseket, akkor van esely hogy rajojjon, vagy ha regen joban voltatok es megismeri esetleg ahogy irsz
2014. aug. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem ugyan olyan stílusban, és olyan kérdés mintha lány lennék vagy valami. ja és az a konkrét kérdés hogy az ask ki jelzi valami ip cím vagy valami módon?
2014. aug. 25. 02:41
 3/3 anonim válasza:
Alapjáraton nem jelzi ki, hacsak nincs neki beállítva, de ennek elég kevés az esélye, mert macerás módszer és nem olyan szerintem, amit bárki csak úgy kedvtelésből megcsinál.
2014. aug. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!