Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy krém színű blézerem...

Van egy krém színű blézerem kimostam kézzel de amióta kimostam meglátszik foltokba a dezodor helye hogy szedhetném ki belőlle? Kétszer is ki mostam kézzel de nem jött ki belőlle mit tudnék csinálni vele? Ha mosógéppel ki mosnám az segítene?

Figyelt kérdés

2014. aug. 25. 07:18
 1/2 A kérdező kommentje:
Fontos lenne mert nem volt túl olcsó és nem szeretném ki dobni meg szeretem is használni
2014. aug. 25. 07:26
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Próbáld ki géppel is, nem árthat. Ugyan nem dezodor, hanem beszáradt vörösbor foltra nekem bevált a következő kombó:

epeszappan (igen, ez a neve)+nátrium perkarbonát+ szódabikarbóna.

Az epeszappannal jól be kell dörzsölni, rá a perkarbonát, szódabikarbóna, kicsit vizezni, hogy massza szerű állaga legyen, és úgy kell tovább dörzsölni, majd áztatni ezzel a kulimásszal 1 órát. Ha nem jön be a sima mosógépes mosás, próbáld ki ezt. Nálam eszméletlen eredményes mindenféle folt eltávolításában. Nem viszi az anyag színét.

A hozzávalókat natura boltokban, vagy természetes készítményeket áruló boltban megkapod, epeszappant még a DM-ben is árulnak.

2014. aug. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!