Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Feljelenthetem a folyamatosan...

Feljelenthetem a folyamatosan fenyegetőző szomszédomat?

Figyelt kérdés
Hosszú évek óta vannak velük problémáink, lármáznak, zajonganak, elviselhetetlenek. Egy éjszaka rákiabáltam az órák óta ugató kutyájukra. Azóta fenyegetőznek, zaklatnak minket, "beszélni akarnak" velünk, de nem állunk velük szóba. Most megfenyegettek, hogy berángatnak minket a kapun, és végighallgatjuk a mondanivalójukat, amire egyébként nem vagyunk kíváncsiak. Nem zavarunk senkit, csendesek vagyunk, ők egész nap őrjöngenek, és még ők fenyegetőznek. Állítólag az egyik "megvár" majd, amikor "ráérek", a kapunál. Kihívhatom ebben az esetben a rendőrséget? Gyakorlatilag félelemben élünk, nem tudjuk már, mikor ki förmed ránk, esetleg támad meg minket, miközben minket nem érdekelnek, és jobb szeretnénk nem foglalkozni velük.

2014. aug. 26. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, mindenképp hívd a rendőrséget, bár nem tudom, mit tudnak ilyen esetben tenni!
2014. aug. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én a helyedben végig hallgatnám őket utána leszállnának rólad.
2014. aug. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj be a rendőrségre, és tegyél feljelentést.
2014. szept. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szi! Mi lett az ügy vége? Hasonló cipőben járunk.
2015. dec. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!