Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Na hát az a helyzet, hogy utoljara július 18-án volt meg. Pár nap mulva együtt voltam a barátommal, és nem védekeztünk de kivette. Utana 2-3hétig nem voltunk együtt. Aztán megint. Ugyanigy. és már most megkellet volna jönni-e agusztus 14én de semmi. és most szombaton is együtt voltunk ugyanigy hogy nem védekezdtünk de kivette. Probálkoztam már azzal amit tanácsoltak, hogy igyak és az elősegiti hogy megjöjjön, meg fürödtem forró vizbe de semmi. Annyi hogy kijött rajtam egy két pattanás. De 1-2napja, hirtelen rámjön ilyen hanyinger vagyis nem hányok csak olyan érzés. Meg mindig fáradt vagyok. Félnem kell?

#terhesség.félelem.
2014. aug. 27. 00:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes
2014. aug. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vegyél terhességi tesztet!
2014. aug. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen lehetsz!
2014. aug. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 2xSü ***** válasza:

A megszakított közösülésnek nagyon alacsony a hatékonysága. Bizonyos adatok szerint 15-40% hibával működik. Ez két együttlét esetén 25-60%-ra növekszik, ennyi az esélye annak, hogy terhes vagy. Ha régebb óta „védekeztek” ezzel a módszerrel, az esélyek is nőnek. Más forrás alapján a termékeny nők 50%-a teherbe esik ezzel a módszerrel egy éven belül.


Szóval van okod arra, hogy gondolj ezzel az eshetőséggel. Természetesen biztosat egy terhességi teszt, vagy a nőgyógyászod fog mondani. Célszerű lett volna ezt a kérdést a történtek előtt meggondolni.

2014. aug. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!