Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet munka...

Szerintetek lehet munka mellett tanulni?

Figyelt kérdés
Szeretnék majd januárba jelentkezni érettségizni matekból és infoból, meg egy középfokú angol nyelvvizsga se ártana. Viszont most kaptam egy álláslehetőséget napi 8 órában. Szerintetek mennyire lehet tanulni munka mellet, úgy h azért van is az embernek mellette magánélete?
2014. aug. 27. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is tanultam munka mellett. A munka fajtájától is függ minden. Például portásként egy nyugis helyen, egész jól hangzik. De ha fizikai munkakörben egész nap a munkára kell figyelni, az bizony nehéz volt nekem. Ráadásul munka után fáradt voltam. De levelező képzésen figyelembe veszik hogy munka mellett nem könnyű, ezért ott enyhébbek a követelmények. Illetve úgy mondanám hogy csak a lényegre összpontosítanak, tehát nincs testnevelés.
2014. aug. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
cnc programozónak megyek, szellemileg fogok elfáradni valószínű :D
2014. aug. 27. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!