Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van ez?! Olyan mintha...

Miért van ez?! Olyan mintha napközben (amikor egyedül vagyok) üvöltözne velem valaki/valami?!

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy férfi vagy női hang de nagyon félelmetes. Aztán elalvás elött mindig egy fekete alakot látok a szekrényem és az íróasztalom között..az arcát és semmilyét sem tudom pontosan "kivenni"..csak egy fekete alak..nagyon rossz érzés..olyan mint ha mndig rettegésben tartana..ezért is van az hogy elalváshoz zenét hallgatok és nyakig betakarózok (nyáron is!!)..és álmodni nem szoktam..legalább is nem emlékszem egyikre sem. Miért és mitöl van ez?!14/L.

#Miért van ez?! #félelmetes..
2014. aug. 27. 14:57
 1/5 anonim válasza:
100%
Szerintem beszéjl a szüleiddel es keressetek fel egy pszcihológust!
2014. aug. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nem vagyok hülye/ elmebeteg vagy valami ilyesmi:DD csak egyszerűen látom ezt és hallom..és nagyon rossz..de attól még nem kell semmi orvos vagy bármi mert nem vagyok idióta és nincs szükségem ilyenekre..csak a TI véleményeteket szeretném!:)
2014. aug. 27. 16:15
 3/5 anonim válasza:

Őszintén velem is volt valami hasnló, csak akkor a nagyim is otthon volt az emeleten: néztem a tévét és egyszercsak a hangerőgomb a tévén elkezdett felmenni, egészen maxig.(megnéztem és nem volt beragadva a gomb) és előtte úgy éreztem hogy van velem valaki... de azt hozzátenném hogy apukám 6,5 éve halott és urnában még mindig nálunk van(anyukám nem szereti a temetőt a sírrokat stb de ezt most nem részletezem) szóval szerintemne parázz, nem fog tudni ártani, de ha valakit nem rég vesztettél el, akkor lehet hogy csak képzelődsz vagy nem...😕

ui.:az én esetem előtt nem hittem a szellemekben, és kezdem ezt is egyre elfelejteni: tudtam hogy nem akar bántani

2014. aug. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnálom Apukádat!!:/ Nekem még semmi rokonom/ismerősöm nem halt meg szerencsére..szóval az kilőve:)
2014. aug. 28. 11:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Basszus velem is történt már ilyen,de én mindig kiskoromban a játszótéren láttam! :/
2014. szept. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!