Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A párom Olaszországba szeretne...

A párom Olaszországba szeretne menni dolgozni. Tanulja a nyelvet, már elég jól boldogul. Munkaközvetítőt keresünk, aki nem vágja át, megbízható. Ismer valaki ilyet?

Figyelt kérdés
olasz munka

2014. aug. 27. 16:06
 1/2 Singham válasza:
Nincs olyan itthoni munkaközvetítő, aki nem vágná át. Tanulja még a nyelvet, és utána, ha meg van már a nyelvtudása, akkor ő maga is tud keresni állást.
2014. aug. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Magyarországon is van olyan munka ami olasz nyelv tudást igényel.


Én itt élek (Oo.), és a helyzet itt egyáltalán nem olyan jó, hogy érdemes legyen idejönni. Az olaszoknak sincs munka, ami van, annak a feltételei egyáltalán nem olyanok, mint amit otthon elvársz. Pl.: ha kapsz is munkát a szerződésed tuti nem lesz határozatlan idejű. A fizetés nem sok (főleg ha lakást akar bérelni, autót fenntartani, stb.), és gyakran nincs se fizetett szabadság, se munkanélküli.

Persze itt is vannak kivételek, ha orvos vagy, vagy valamilyen itteni hiányszakmában dolgozol...


Ha nem talál valami tuti munkát még otthonról, én nem jönnék. Nézzen szét facebook-os olaszországi magyarok oldalakon, vagy ajánlom az "olszországbajöttem" oldalt, talán ott talál valami okos ötletet. De ha nem, legalább informálódik, hogy mi is van itt.

2014. szept. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!