Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aliexpresszről rendeltem....

Aliexpresszről rendeltem. Megérkezett az áru, de a minősége kifogásolható, mi ilyenkor teendő? Tapasztalat? Útmutatás valakitől?

Figyelt kérdés
2014. aug. 27. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Olcso volt? Akkor a minosegi kifogasokat el is lehet felejteni. Szerinted miert arulnak mindent tizedaron? Mert ocska minosegu, 'utangyartott' (ertsd: koppintott) szemetet arulnak.
2014. aug. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó indulatú és hozzáértő kommentet :-/
2014. aug. 28. 09:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Miert, ha azt mondom hogy kuldd vissza es kuldenek jobb minoseget (ami persze nem fog megtortenni), jobban erezned magadat?
2014. aug. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Sajnos tényleg nincs mit tenni. Érdemes olvasni a feedback-eket, hogy ki mennyire megbízható eladó. Általában cipőket, ruhákat küldenek normális minőségben, elektronikát és tokokat, kiegészítőket totál gagyiban adnak. De ki kell tapasztalni. Pénzed vissza onnan sosem kapod, árut visszaküldeni meg több ezer forint és szerintem még senki sem próbálta. Mindenki beletörődik, hogy ez az ára, ha olcsón akarsz vásárolni.
2014. szept. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Panaszt teszel, és ha szerencséd van a pénzed felét visszaadják!
2015. szept. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!