Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Budapesten hol tudok ilyen...

Budapesten hol tudok ilyen munkát találni, illetve hol tudok ezen a területen elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Azért itt teszem fel a kérdést, mert azok, akiktől ezt megkérdezném, kiröhögnének, és nincs szükségem a semmit érő cinikusságukra.


Szóval azt szeretném megtudni, hogy van-e olyan munkahely Budapesten, hogy a szemetet szétválogatják?


Egyszer egy műsorban láttam, hogy futószalagon válogatták a szemetet. Az emberek annyi mindent kidobnak, sok-sok kincset, amit lehet újrahasznosítani, és igazából legelső sorban e-miatt szeretnék ilyen munkát végezni (nem a kukáskocsi hátulján akarok kapaszkodni). Szeretnék - igazság szerint még én sem tudom megnevezni ennek a munkának a nevét - ilyen munkakörben dolgozni, ahol szeméttel foglalkozhatok, és ha esetleg találok valami - másoknak - "kacatot", azt hazavihetem akár :)



#szemét #Budapest #munka #Szemétfeldolgozás
2014. aug. 27. 21:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!