Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » WSR World Series by Renault a...

WSR World Series by Renault a helyszínen is kapható ingyenes jegy?

Figyelt kérdés

2014. aug. 28. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
engem is érdekelne!
2014. szept. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt én is szeretném biztosra tudni, bár úgy emlékszem, szokott lenni jegy a helyszínen. Eddig mindig volt nálam, ezért vagyok kissé bizonytalan. Közel az idő, de még nem szereztem ingyenes belépőt.
2014. szept. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
na nekem sikerült szereznem,facebook oldalakun amúgy azt irják hogy adnak a helyszínen is
2014. szept. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Sziasztok! :) Egyébként a jeggyel teljesen ingyenes? Mert egy ismerőstől azt hallottam, hogy regisztrálni kell a jegyet, mert aki nincs regisztrálva nem engedik be, hiába ingyenes a program. :/ Ti tudtok erről valamit?
2014. szept. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tavaly egyik ismerősöm hozott vagy 30 jegyet a Keletiből, kaptam belőle néhányat, elosztogattam, és bementünk. Nem kellett regisztrálni előtte. Pár éve járok, csak odaadom a jegyet, mást nem néznek meg, beengednek. Persze nem tudom, idén változott-e valami.
2014. szept. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Értem :) Köszönöm szépen válaszod, remélhetőleg úgy van ahogy Te mondod.
2014. szept. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
még a jegyet se kérték el,pedig kinyomtattam,helyette a kezembe nyomtak egyet :D
2014. szept. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!