Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez sok?

Szerintetek ez sok?

Figyelt kérdés

Szóval sokszor hallom azt, hogy kövér vagyok, néha azt, hogy pont jó. 164 centihez 60 kiló vagyok. Vagy aki jobban el tudja úgy képzelni, csípő- 102 cm, derék- 70 cm, mellbőség pedig 95 cm. Ez soknak számít, vagy ez még a normálison belül esik? A hülyézést kérlek hagyjátok ki, jó?


15/L


2014. aug. 29. 15:19
 1/3 2xSü ***** válasza:

[link]


Az adatok alapján az átlagos sáv szélén vagy, majdnem a súlyfelesleg kategóriát elérve. Az ideális testsúly 54 kg lenne. Szóval különösebben nincs okod arra, hogy fogyókúrázz, de figyelhetsz ettől még arra, hogy mit eszel, illetve mozoghatnál többet, ha van rá módod.

2014. aug. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már fogytam 5 kilót. Mindenki azt mondja, keveset eszek, de sajnos nagyon hízékony vagyok. Mozogni mozgok amennyit és amit tudok, pl. minden nap biciklizek 8-10 km-t. Akármit meg akármennyit nem tudok, mert idén mindkét térdem műtve volt, s a tolószékezés sem tett túl jót a súlyomnak :(
2014. aug. 29. 15:45
 3/3 A kérdező kommentje:
És válaszod köszönöm :D
2014. aug. 29. 15:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!