Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ma voltam a T-mobilnál és egy...

Ma voltam a T-mobilnál és egy Iphone készüléket akartam vásárolni, ill. érdeklődtem. [előfizetéssel (hitelre) ] Minek van kezdőrészlettel 4990 ft-nak meghirdetve ha nem úgy van?!

Figyelt kérdés
Az ügyintéző nő azt mondta, hogy mivel új előfizető lennék (eddig telenoros voltam, soha nem volt közöm a t-mobilehoz) Iphone és Samsung telefon vásárlásnál 100 ezer Forintot helyben ki kell fizetnem kaukció gyanánt, ami majd a fennmaradó 1 évben a telefontörlesztés abból az összegből lejön. Tudtok erről esetleg valamit?

2014. aug. 29. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy kauciót kell fizetned, attól még a hirdetéssel semmi gond nincs. Az összes szolgáltatónál kell fizetni. A T-nél még egész barátságos.
2014. aug. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor először vegyek egy domino kártyát és utána rá kössem meg az előfizum és vegyek telefont?!
2014. aug. 29. 22:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálam is így volt évekkel ezelõtt, amikor megvettem az iphoneomat. Ha tudsz ennyi pénzt fizetni, mert amíg a kaulcióra lefizetett összeg el nem fogy nem kell a telefonszámládat fizetned, csak a havi 4990-es törlesztõrészletet. Tehát kb egy évig nem lesz telefonszámlád (nem tudom milyen számlacsomagot szeretnél, a havidíj függvényében áll, hogy meddig tart a kaukció). Szerintem ha veszel kártyát, akkor is új ügyfélnek számítanál, de ezt nem tudom. Ha van kérdésed írj privát üzenetet. :)
2014. aug. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A 4s-re biztos nem kell 100e kaukciót leadni, rossz helyre mentél, ha pesti vagy ajánlom az örsi t-mobilt a sugárban, ott tőlem mindíg keveset kértek, xperia z-ért pl 10.000ft-t, pedig az 120.000ft volt előfizetési ára. 5s-ért meg 30.000-t kértek volna el kaukciót. úgyhogy nem mindegy hová mész, ja igen az árkádi t-mobilba meg 80.000 kaukciót kértek volna el az 5s-ért, szóval nem mindegy hová mész.
2014. aug. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget :)
2014. szept. 2. 22:17
 6/6 anonim válasza:
Én ugyanezt az ajánlatot vettem igénybe, Iphone 4S 8giga Next S 2 év hűséggel hoztam el 5000-ért (4990ft, 10 forint plusz mínusz) nem kértek ilyen előleget.. Annyit mondott az úriember hogy ha nem nincs semmiféle tartozásom feléjük akkor nincs gond és így is lett.
2014. szept. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!