Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kaptam egy ajánlatot! Te...

Kaptam egy ajánlatot! Te elfogadnád?

Figyelt kérdés

Németországba menni 10M valamilyen vallutában és egy 3 szintes és medencés luxusvilla!

Egy haver ajánlotta fel akinek a milliomos unokabáttya adja!

Fél évig kint lakni egy Kecskemét méretű városban! Az utat állják!


2014. szept. 1. 21:39
 1/6 Joci_27 válasza:
Nem beszélni jól magyar, ajánlatot elfogadni.
2014. szept. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom...


Így elsőre nagyon jónak tűnik, de azért érdemes elgondolkozni, hogy miért ajánlotta fel, esetleg van valami hátsó szándéka. (főleg, ha csak egy haver)

2014. szept. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen gondolkozom és nyomozom!
2014. szept. 2. 09:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyen ajánlat nincsen csak úgy, ne legyél már hülye :D Ilyen gázsit még a prostik se kapnak, pedig a punci sok pénzt megér egyeseknek :D
2014. szept. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mivan ha a gyerek bátya a Mercedes cég tulajdonosa? Csak feltételezem! A másik amit feltételezek hogy nem euró hanem forint valutában van! Az csak 3-4 havi fizu
2014. szept. 3. 16:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor sem egy gyakorlatilag idegen jólétére fogja költeni, CSAK ÚGY. Ha tényleg van felesleges pénze, valószínűleg az anyjának vagy a barátnőjének/feleségének adja. Vagy vesz rajta valami drágát.

Ilyen egyszerűen nincs.

2014. szept. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!