Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Oké, akkor most hogyan kell a...

Oké, akkor most hogyan kell a cigit letüdőzni?

Figyelt kérdés

alkalmi dohányos vagyok. amikor beleszívok a cigibe, veszek egy mély levegőt, és kifújom. eddig azt gondoltam, hogy letüdőzöm. de egy pár láncdohányos ismerősöm szerint nem, és mindegyik csesztet, hogy "tüdőzd már le"... oké. rendben. rosszul csinálom. akkor mégis hogy kell?!


le tudnátok írni?


19/L


2014. szept. 2. 13:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
5%
Itt egy fotó: [link]
2014. szept. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Legelső sorban szokj le a cigiről, mert kis adagokban adagolod magadnak a halált, fizetsz azért, hogy az egészséged tönkre vágódjon, ráadásul büdös is leszel tőle, és hamarosan, ha te is láncdohányos leszel, a cigarettától fog függni minden, és megőrülsz... szokj le róla! Egészségtelen, minden embernek külömböző a szervezete, az inger küszöbe, lehet, míg valakinek meg sem árt a dohány, másnak már csak a füsttől az egekig ugrik a vérnyomása... nem tudni, kire, hogyan hat a cigaretta, te sem tudhatod... szokj le róla.
2014. szept. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Mikor szívsz egyet a cigiből, akkor után a szádon keresztül vegyél levegőt... Na az tüdőre fog menni :)

De készülj rá, hogy igen kellemetlen lesz :(


Inkább rá se szokj!!!

2014. szept. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
elolvasta bárki is egyáltalán a kérdést? :D mert nem arra jönnek a válaszok...
2014. szept. 2. 13:17
 5/15 A kérdező kommentje:
utolsó köszi, bocsi nem vettem észre időben a választ :D
2014. szept. 2. 13:17
 6/15 anonim ***** válasza:
35%
Minek akarsz rászokni???Azt hiszed attól nagylánynak tünsz majd?Épp,ellenkezőleg,gyerekes a viselkedésed.Szívnád észnélkül a bűzrudat,de azt se tudod hogy kell!Inkább ülj le olvass egy jó könyvet!
2014. szept. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
29%

Idióta p*csa, az emberek segíteni akarnak Neked, te meg lesz*rod... sebaj, vágj fel nyugodtan a kis "barátaid" előtt, dohányozd magad halálra ilyen fiatalon, hátha ettől Vagány és Menő csajszi leszel! ;)


Ha ajánlhatom, napi két dobozzal szívj, úgy, ahogy az utolsó válaszoló leírta, úgy garantáltan Láncdohányos leszel! =-)


De tudod mit? Egy jó tanács: mégjobb, ha az orrodon fújod ki a füstöt! Meglásd, meglesz a hatása annak is idővel... ;)

2014. szept. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
47%

Kedves Eyrond és mindenki más! Ajánlanám figyelmetekbe a komment írásakor megjelenő szabályzat első feketével kiemelt pontját: " Ne OFFolj! Azaz ne írj olyat a válaszba, aminek nincs köze a kérdéshez!"


A kérdező lány kérdezett valamit. Helyteleníted? Igen. Tudsz a kérdésre válaszolni? Nem. Akkor offolsz? Igen. A szabályzat tiltja? Igen. A konklúziót vonja le mindenki maga..


Kérdező: a módszert már leírták, de tényleg pocsék lesz egy jó darabig, úgyh ne nagyon várj jó élményeket tőle :D

2014. szept. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Első vagyok, kedves 19perel. Azokra gondoltam, amikor a tüdőrákos képet belinkeltem, akik az elmúlt három évben haltak meg. Mindegyik barátom volt. Életkoruk 35 és 57 év között volt. Utolsó évükben már tudták, itt a vége. Pokoli fizika fájdalom mellett a korai, de lassú halál lelki terhével is meg kellett küzdeniük.

Kérlek, ne haragudj rám, hogy paraszt módon nem a kérdésedre válaszoltam!

2014. szept. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9/9-es - mekkora egy paraszt vagy, hogy nem a kérdésre válaszoltál!!! =D
2014. szept. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!